Własny ogród

Do każdego domu przynależy ogródek, który można dowolnie zagospodarować, aby stworzyć idealne miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu, spotkań ze znajomymi czy zabaw z dziećmi.


Funkcjonalne wnętrza

Domy o powierzchniach od 84,5 - 89 m² zaprojektowane zostały z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, zapewniającym codzienny komfort użytkowania wszystkim domownikom.


Przytulna atmosfera

Na przyszłych mieszkańców czeka kameralne osiedle 5 budynków czterolokalowych w zabudowie szeregowej. Zlokalizowane jest ono w wyjątkowo przytulnej i spokojnej okolicy, która gwarantuje  idealny odpoczynek po pracy.

 

Inwestycja zlokalizowana jest w Bobrowcu przy ul. Głównej. To niewielka miejscowość, położona w gminie Piaseczno, sąsiadująca m.in. z Piasecznem, Zalesiem Górnym i Warszawą. Okolica jest spokojna i bezpieczna – znajdują się w niej inne kameralne osiedla domków jednorodzinnych.

Bardzo dużą zaletą lokalizacji naszego osiedla jest bliskość natury. Miłośnicy aktywnej rekreacji skorzystają ze wszystkich dobrodziejstw rozległych lasów, ścieżek spacerowych i tras rowerowych. Lokalizacja łączy wyjątkowo odprężający klimat z wygodnym dostępem do pełnej infrastruktury miasta.

 

Infrastruktura miast

Bliskość tak wielu dużych miast gwarantuje szybkie i wygodne korzystanie z pełnej ich infrastruktury. W okolicy znajdują się centra handlowe, kino, siłownie, placówki medyczne, poczta, urzędy i wiele innych.

Doskonała lokalizacja

Osiedle znajduje się w wyjątkowo cichej i spokojnej okolicy, wyróżniając się jednocześnie szybkim, bardzo komfortowym dojazdem do centrum Piaseczna i Warszawy.

Piękno przyrody

W okolicy znajdują się atrakcyjne tereny zielone, idealne dla biegaczy, rowerzystów i spacerowiczów oraz miejsca rekreacji, idealne dla osób ceniących aktywny wypoczynek.

Lokalizacja to jedna z największych zalet naszej inwestycji. Jej położenie łączy spokojne, zielone otoczenie z wygodnym dojazdem do centrów okolicznych miast. W odległości 2 km od naszego osiedla znajduje się wjazd na drogę ekspresową S7 "Puławska bis". To idealne rozwiązanie dla osób na co dzień dojeżdżających do Warszawy. Natomiast dojazd do centrum Piaseczna to zaledwie 5 minut drogi.

Osiedle w Bobrowcu oprócz szybkiego dojazdu do kluczowych arterii, oferuje również wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miasta. W pobliżu inwestycji znajduje się kilka szkół podstawowych, przedszkoli, sklepów, punktów usługowych i placówek medycznych. Lokalizacja gwarantuje oszczędność czasu i niezwykłą wygodę. W regionie nie brakuje także miejsc umożliwiających aktywną rekreację, centrów handlowych, terenów zielonych i wielu atrakcji.

 

Placówki edukacyjne

W pobliżu inwestycji  znajduje się wiele publicznych oraz prywatnych szkół podstawowych i przedszkoli, a także plac zabaw dla najmłodszych.


Wygodne zakupy

Tylko kilka minut zajmuje droga do takich sklepów jak: Biedronka, Lidl, Auchan, Aldi oraz wielu innych sklepów spożywczych, punktów usługowych i centrów handlowych.

Rodzinne aktywności

Okolica obfituje w malownicze ścieżki spacerowe oraz trasy rowerowe. W pobliżu znajdują się także kluby jeździeckie, biblioteki, akademia tenisa, szkółki piłkarskie oraz wiele innych atrakcji.

 

Wyjątkowy komfort w nowoczesnym stylu

Osiedle w Bobrowcu to inwestycja wyróżniająca się nowoczesną architekturą, łączącą estetykę z rozwiązaniami, które gwarantują wieloletnie bezproblemowe użytkowanie wnętrz. Wybudowane zostały z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz niezawodnych technologii. Zadbano o doskonałą izolację termiczną i akustyczną.

Projekt wyróżnia się ponadczasową estetyką. W funkcjonalnych wnętrzach maksymalnie wykorzystano powierzchnię, dzięki czemu każdy domownik znajdzie prywatną przestrzeń, dopasowaną do swoich potrzeb. We wszystkich domach na całej powierzchni znajduje się nowoczesne ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła. Rozwiązanie to jest wyjątkowo ekologiczne, ekonomiczne i przyjazne dla zdrowia mieszkańców.
 

Osiedle w Bobrowcu to kameralna inwestycja, która obejmuje 5 budynków czterolokalowych w zabudowie szeregowej. Domy o powierzchniach od 84,5 - 89 m², z przestronnym salonem z otwartą kuchnią, gabinetem i toaletą na parterze oraz łazienką i trzema sypialniami na piętrze, zaprojektowane zostały z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, zapewniającym codzienny komfort użytkowania wszystkim domownikom.


Domy wybudowane zostały na działkach o powierzchniach od 165 - 861 m², dzięki czemu bez trudu można wybrać przestrzeń idealnie dopasowaną do swoich potrzeb i dowolnie ją zagospodarować. Własny ogród to doskonałe miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu, zabaw z dziećmi, spotkań z rodziną i znajomymi czy uprawy roślin. W cenie każdego lokalu znajdują się także dwa miejsca postojowe na podjeździe od frontu budynku. Nie ma więc problemu z codziennym parkowaniem samochodów mieszkańców lub ich gości.

prev next

Wysoki standard

Domy wyróżniają się nowoczesną architekturą, łączącą estetykę z rozwiązaniami, które gwarantują wieloletnie bezproblemowe użytkowanie wnętrz. Przy ich budowie wykorzystane zostały najwyższej jakości materiały.

Miejsca postojowe

W cenie każdego lokalu znajdują się dwa miejsca postojowe na podjeździe od frontu budynku. Nie ma więc problemu z codziennym parkowaniem samochodów mieszkańców lub ich gości.

Ogrzewanie podłogowe

We wszystkich domach na całej powierzchni znajduje się nowoczesne ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła. Rozwiązanie to jest ekologiczne, ekonomiczne oraz przyjazne dla zdrowia mieszkańców.

Dostępność

 

      Nr.    Powierzchnia    Pow. działki    Dostępność    Cena


             1A                                                                                            SPRZEDANE

             1B                                   SPRZEDANE

             1C                                                                                            SPRZEDANE

             1D                                                                                            SPRZEDANE


             2A                                     SPRZEDANE


             2B                                       SPRZEDANE


             2C                                                                                                          SPRZEDANE


             2D                                                                                           SPRZEDANE


             3A                                  SPRZEDANE


               3B                                                                                           SPRZEDANE


             3C                                                                                             SPRZEDANE


             3D                                                                             SPRZEDANE


             4A                                                                                        SPRZEDANE   


             4B                                                                                          SPRZEDANE


             4C                                      SPRZEDANE    


             4D                                                                                          SPRZEDANE


             5A                                                                                           SPRZEDANE


             5B                                                                                           SPRZEDANE


             5C                                    SPRZEDANE


             5D                                 SPRZEDANE                    

 

Biuro sprzedaży:

DP Capital Sp. z o.o.

ul. Chyliczkowska 21A, 

05-500 Piaseczno


Telefon: +48 500 04 65 45

E-mail: biuro@dp-capital.pl