DOMY JEDNORODZINNE NA NOWYM OSIEDLU W GŁOSKOWIE
INWESTYCJA SPRZEDANA
 

Głosków to spokojna miejscowość oddalona zaledwie 9 km od Piaseczna i 20 km od Warszawy. Cicha, zielona okolica sprawi, że każdy znajdzie tutaj spokój i wytchnienie od codziennego miejskiego zgiełku. 
Ponadto bliskość tras wyjazdowych oraz dobra komunikacja z miastem wpływa na szybki i łatwy dojazd do pracy lub szkoły. Dzięki temu rodziny bardzo chętnie wybierają ten region do zamieszkania. 

Inwestycja składa się z 4 eleganckich domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesna linia wykończenia sprawia, że dom idealnie komponuje się z otoczeniem i prezentuje się bardzo efektywnie.

Wybór ten pozwala cieszyć się połączeniem zalet miasta, z urokami mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy. Jest to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto nie rezygnując z bliskości miasta, pragnie zaznać uroków życia w ciszy i spokoju.
ZAMIESZKAJ W CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY
NIE REZYGNUJĄC Z BLISKOŚCI MIASTA

Social Media Strategypng

Domy znajdują się w spokojnej, bezpiecznej i kameralnej okolicy, którą charakteryzuje niska zabudowa szeregowa. Położone są przy wyłożonej kostką, oświetlonej drodze gminnej. Atutem inwestycji jest jej lokalizacja, która łączy ze sobą bliskość centrów miast oraz ciche i zielone otoczenie natury.

Bliskość dróg szybkiego ruchu i linia autobusowa ZTM (727) pozwala na łatwy dojazd do centrum Warszawy i Piaseczna. Na zakupy będą mogli Państwo udać się do oddalonych o zaledwie 15 minut centrów handlowych w Piasecznie lub Jankach. Poza tym w Głoskowie znajdują się szkoła podstawowa, przedszkole, ośrodek zdrowia, urząd pocztowy, a dla lubiących sport nowoczesna hala sportowa i Klub Sportowy LKS "Victoria Głosków".

Głosków położony jest w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, w strefie Warszawskiego Obszaru Krajobrazu Chronionego, nad rzeką Jeziorką i Głoskówką. Miejscowość z trzech stron otoczona jest lasami nadleśnictwa Bogatki i leśnictwa Runów, dlatego miejsce to jest idealne dla osób lubiących wypoczywać pośród roślinnego krajobrazu. 

Rozmieszczenie domów

 ELEGANCKI DOM O NOWOCZESNEJ LINII

prev next
  • Dobrze doświetlony salon z kominkiem
  • Otwarta na salon kuchnia
  • Duża łazienka na piętrze
  • Sypialnia z balkonem
 

Przestrzeń dzienna łączy kuchnię, jadalnię oraz dobrze doświetloną strefę telewizyjną i kominkową w jednoprzestrzenną całość. Obejmujący całą szerokość domu salon wraz z jadalnią oraz oddzielona barkiem kuchnia tworzą rozległą i dobrze doświetloną strefę. Widok na kominek, wyjście do ogrodu oraz nowatorskie rozwiązanie okna podnoszą atrakcyjność tej strefy. Efektowne narożne przeszklenie oraz rozwiązanie ściany ogrodowej z wyjściem na taras pozwalają na kontakt z zielenią.

Piętro oferuje cztery jasne i ustawne pokoje oraz łazienkę. Ich atutem jest pełna wysokość kondygnacji oraz doświetlenie pionowymi oknami. Zastosowanie dużych, balkonowych drzwi potęguje wrażenie przestronności pomieszczeń. Balkon pokoju rodziców stanowi jednocześnie zadaszenie wejścia na parterze. Bardzo piękny, piętrowy dom nawiązujący do najlepszych tradycji podmiejskich willi. Dobór detalu architektonicznego oraz materiałów wykończeniowych bryły odzwierciedla układ funkcjonalny wewnątrz budynku, a skontrastowanie poziomów parteru i piętra pozwala jednocześnie zachować dobre proporcje bryły.DWIE PEŁNE KONDYGNACJE DLA CIEBIE

 
Inwestycja Głosków to cztery jednorodzinne domy wykonane w zabudowie bliźniaczej o jednakowej powierzchni użytkowej: 142 m2 oraz powierzchni działki: 500 m2. Nasze domy posiadają wszystko co pomoże w podwyższeniu standardu Państwa życia:
- ogrodzenie całego terenu posesji wraz z bramą wjazdową i furtką,
- prywatny ogród z tarasem przygotowanym pod możliwość wykończenia drewnem, kostką lub terakotą,
- jednostanowiskowe miejsce garażowe,
- miejsce postojowe przed budynkiem,
- miejsce na kominek przygotowane do aranżacji według Państwa upodobania,
- w trzech z czterech sypialni balkony z balustradami ze szkła i stali nierdzewnej,
- dodatkowe miejsce na poddaszu


DOM W PODWYŻSZONYM STANDARDZIE DEWELOPERSKIM

 

green-check-markpngOGRZEWANIE PODŁOGOWE W CAŁYM                DOMU RÓWNIEŻ W GARAŻU

green-check-markpngMIEJSCE NA KOMINEK

green-check-markpngGARAŻ Z AUTOMATYCZNĄ
        BRAMĄ HORMANN

green-check-markpngKONDENSACYJNY PIEC GAZOWY

         FIRMY IMMERGAZ

green-check-markpng DRZWI ZEWNĘTRZNE GRAFITOWE O                   GRUBOŚCI SKRZYDŁA 75MM

green-check-markpngPARAPETY ZEWNĘTRZNE STALOWE W              KOLORZE GRAFITOWYM

green-check-markpngDACHÓWKA MODUŁOWA BUDMAT X-MAT          W KOLORZE GRAFITOWYM

green-check-markpng OPASKA BUDYNKU ORAZ WJAZD                         DO GARAŻU WYŁOŻONE KOSTKĄ

green-check-markpngOKNA PCV 3 SZYBOWE Z SYSTEMEM                  PROFILU RAMY 8 KOMOROWEJ

green-check-markpngDUŻY TARAS

green-check-markpngINSTALACJA ALARMOWA

green-check-markpngINSTALACJA TV

green-check-markpngINSTALACJE ELEKTRYCZNE WRAZ Z                  WYPOSAŻENIEM TABLICY

green-check-markpngINSTALACJA WODNO-KANALIZACYJNA              (PRZYŁĄCZA MIEJSKIE)


green-check-markpng TYNKI WEWNĘTRZNE GIPSOWE

green-check-markpng OCIEPLENIE ŚCIAN ZEWNĘTRZNYCH

          STYROPIANEM FREZOWANYM 20CM

green-check-markpng TYNK SILIKATOWO-SILIKONOWY

          W KOLORZE BIAŁYM

green-check-markpng OCIEPLENIE PODŁOGI NA PARTERZE

        STYROPIANEM 15CM

green-check-markpngSTROP NAD PIĘTREM OCIEPLONY

        WEŁNA MINERALNĄ O GRUBOŚCI 30CM
 WSZYSTKIE NASZE DOMY BUDUJEMY W WERSJI TERMO

używamy materiałów o podwyższonych parametrach izolacyjności cieplnej

Kładziemy duży nacisk na nowoczesne instalacje teletechniczne, energooszczędność budynków, i najwyższej jakości materiały budowlane. Budynki wzniesione są w tradycyjnej murowanej technologii z naturalnych silikatów, które gwarantują bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i akumulację ciepła oraz doskonale regulują wilgotność w mieszkaniu. Zapewniają zdrowe i komfortowe warunki w mieszkaniu.prev next