DP Capital sp. z o.o. jest firmą, która powstała z połączenia doświadczeń firmy budowlanej Art - Her i firmy kapitałowej Law Max. Nasza praca jest dla nas przyjemnością, dlatego cały czas rozwijamy się poszukując najlepszych rozwiązań, które możemy zaoferować naszym klientom.

Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych przystępnych cenowo, które są znakomitą alternatywą dla mieszkań w mieście. Podczas realizacji projektów kierujemy się myślą:


Budujemy domy o najwyższym standardzie, w których sami chcielibyśmy zamieszkać.

Pozyskiwane przez lata pracy wiedza i doświadczenie efektywnie wykorzystywane są przez DP Capital Sp. z o.o. przy realizacji projektów deweloperskich. Wybieramy najlepsze lokalizacje. Wszystkie roboty budowlane realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów, przy pomocy wysokiej jakości sprzętu i urządzeń. Materiały budowlane, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów, zapewniają wysoką jakość wykonania projektów inwestycyjnych. Współpracujemy z najlepszymi, dzięki czemu cały proces budowy przebiega szybko i sprawnie. Jakość jest naszą dewizą, co może potwierdzić wielu zadowolonych klientów. Zawsze można to zweryfikować i jesteśmy na to przygotowani.