Własny ogród

Do każdego domu przynależy duży ogród, który można dowolnie zagospodarować, aby stworzyć idealne miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu, spotkań ze znajomymi czy zabaw z dziećmi.

Funkcjonalne wnętrza

Domy o powierzchni użytkowej 145,51 m² zaprojektowane zostały z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, zapewniającym codzienny komfort użytkowania wszystkim domownikom.


Wysoki standard

Domy wyróżniają się nowoczesną architekturą, łączącą estetykę z rozwiązaniami, które gwarantują wieloletnie bezproblemowe użytkowanie wnętrz. Przy ich budowie wykorzystane zostały najwyższej jakości materiały.

 

Inwestycja zlokalizowana jest w Łoziskach przy ul. Fabrycznej. To niewielka miejscowość, położona w gminie Lesznowola, sąsiadująca m.in. z Piasecznem, Zalesiem Dolnym i Warszawą. Okolica jest spokojna i bezpieczna – znajdują się w niej inne kameralne osiedla domów jednorodzinnych.

Bardzo dużą zaletą lokalizacji oferowanych przez nas domów jest bliskość natury. Miłośnicy aktywnej rekreacji skorzystają ze wszystkich dobrodziejstw lasów, ścieżek spacerowych i tras rowerowych. Lokalizacja łączy odprężający klimat z wygodnym dostępem do pełnej infrastruktury miasta.

 

Infrastruktura miast

Bliskość tak wielu dużych miast gwarantuje szybkie i wygodne korzystanie z pełnej ich infrastruktury. W okolicy znajdują się centra handlowe, kino, siłownie, placówki medyczne, poczta, urzędy i wiele innych.

Doskonała lokalizacja

Osiedle znajduje się w spokojnej okolicy, wyróżniając się jednocześnie szybkim, bardzo komfortowym dojazdem do centrum Piaseczna i Warszawy. Wjazd na drogę ekspresową S7 to zajmuje kilka minut.

Piękno przyrody

W okolicy znajdują się atrakcyjne tereny zielone, idealne dla biegaczy, rowerzystów i spacerowiczów oraz miejsca rekreacji, idealne dla osób ceniących aktywny wypoczynek.

Lokalizacja to jedna z największych zalet naszej inwestycji. Jej położenie łączy spokojne, zielone otoczenie z wygodnym dojazdem do centrów okolicznych miast. W odległości 2 km od naszego osiedla znajduje się wjazd na drogę ekspresową S7 "Puławska bis". To idealne rozwiązanie dla osób na co dzień dojeżdżających do Warszawy. Natomiast dojazd do centrum Piaseczna to zaledwie 5 minut drogi.

Domy w Łoziskach oprócz szybkiego dojazdu do kluczowych arterii, oferują również wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miasta. W pobliżu inwestycji znajduje się kilka szkół podstawowych, przedszkoli, sklepów, punktów usługowych i placówek medycznych. Lokalizacja gwarantuje oszczędność czasu i niezwykłą wygodę. W regionie nie brakuje także miejsc umożliwiających aktywną rekreację, centrów handlowych, terenów zielonych i wielu atrakcji.

 

Placówki edukacyjne

W pobliżu inwestycji  znajduje się wiele publicznych oraz prywatnych szkół podstawowych i przedszkoli, a także plac zabaw dla najmłodszych.


Wygodne zakupy

Tylko kilka minut zajmuje droga do takich sklepów jak: Biedronka, Lidl, Auchan, Aldi oraz wielu innych sklepów spożywczych, punktów usługowych i centrów handlowych.

Rodzinne aktywności

Okolica obfituje w malownicze ścieżki spacerowe oraz trasy rowerowe. W pobliżu znajdują się także kluby jeździeckie, biblioteki, akademia tenisa, szkółki piłkarskie oraz wiele innych atrakcji.

 

Wyjątkowy komfort w nowoczesnym stylu

Domy jednorodzinne w Łoziskach to inwestycja wyróżniająca się nowoczesną architekturą, łączącą estetykę z rozwiązaniami, które gwarantują wieloletnie bezproblemowe użytkowanie wnętrz. Wybudowane zostały z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz niezawodnych technologii. Zadbano o doskonałą izolację termiczną i akustyczną.

Projekt wyróżnia się ponadczasową estetyką. W funkcjonalnych wnętrzach maksymalnie wykorzystano powierzchnię, dzięki czemu każdy domownik znajdzie prywatną przestrzeń, dopasowaną do swoich potrzeb. We wszystkich domach na całej powierzchni znajduje się nowoczesne ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła. Rozwiązanie to jest wyjątkowo ekologiczne, ekonomiczne i przyjazne dla zdrowia mieszkańców.
 

Domy w Łoziskach, o powierzchni użytkowej 145,51 m², zaprojektowane zostały z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Do domu wchodzimy przez zamknięty przedsionek i hol z toaletą, w których znajduje się przestrzeń na zabudowane duże szafy do przechowywania. Parter lokalu to przestronny salon z otwartą, dużą kuchnią wraz ze sporą spiżarnią i ergonomicznym układem sprzętów. W jej centrum jest także miejsce na barek na szybką poranną kawę. Podział schodów na biegi różnej długości wydzielił na osobnych poziomach pralnię i pokój, który można przeznaczyć na sypialnię lub gabinet, a wyżej - główną część nocną z trzema sypialniami. Nowoczesny styl podkreślają narożne okna salonu i kuchni oraz przeszklenia z barierką zamiast balkonów. Wszystko to decyduje o willowym, reprezentacyjnym wyglądzie.

Domy wybudowane zostały na działkach o powierzchni 500 m², dzięki czemu do każdego lokalu przynależy duży ogród - doskonałe miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu, zabaw z dziećmi, spotkań z rodziną i znajomymi czy uprawy roślin. W każdym lokalu znajdują się także jednostanowiskowy garaż z kotłownią i schowkiem oraz  miejsce postojowe na podjeździe od frontu budynku. Nie ma więc problemu z codziennym parkowaniem samochodów mieszkańców lub ich gości.

 
prev next
 

      Nr.      Powierzchnia     Pow. działki    Dostępność      Cena


             1A                  145,51 m2                          500 m2                         DOSTĘPNE                  1 390 000 zł              

             1B          145,51 m2                          500 m2                         DOSTĘPNE                  1 390 000 zł

             2A             145,51 m2                          500 m2                         DOSTĘPNE                  1 390 000 zł

             2B             145,51 m2                          500 m2                         DOSTĘPNE                  1 390 000 zł

 

Biuro sprzedaży:

DP Capital Sp. z o.o.

ul. Chyliczkowska 21A, 

05-500 Piaseczno


Telefon: +48 500 04 65 45

E-mail: biuro@dp-capital.pl